Zamknij
REKLAMA

OD 21 SIERPNIA BUDOWA PARKU WODNEGO KOSZTEM CZĘŚCI TERENU LETNIEJ PŁYWALNI

01:23, 18.08.2018 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

Budowa Parku Wodnego zawęzi od 21 sierpnia teren Letniej Pływalni MOSiR przy ul. Dekabrystów, z którego korzystają użytkownicy obiektu. Z basenów będzie można nadal korzystać.   

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie informuje, że z uwagi na planowane 21 sierpnia 2018 r. rozpoczęcie prac związanych z budową Parku Wodnego w bezpośrednim sąsiedztwie Pływalni Letniej przy ul. Dekabrystów 45, ograniczony zostanie teren, z którego dotychczas mogły korzystać osoby znajdujące się na terenie Pływalni.  

Wygrodzona zostanie południowa część obszaru Pływalni z przeznaczeniem pod plac budowy. Niedostępne dla klientów Pływalni będą: boiska do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci oraz znaczna część trawiastego terenu.
W zależności od harmonogramu prac przyjętych przez wykonawcę, trzeba też liczyć się z ruchem pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających z placu budowy oraz odgłosami prowadzonych prac.

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z rozpoczęciem miejskiej inwestycji, której finalizacja znacząco poszerzy ofertę Częstochowy w zakresie rekreacji wodnej, przepraszamy!

Na podst. inf. MOSiR

(UM Częstochowa)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz