Zamknij
REKLAMA

Znamy zwycięzców eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju BRD w Częstochowie

22:38, 18.05.2019 | D.D
Skomentuj
REKLAMA

W dniu 15 maja 2019 roku odbył się w Częstochowie II etap eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych. W zmaganiach wzięło udział łącznie 28 uczniów. Zawody przeprowadzone były w dwóch kategoriach wiekowych.

Policjanci z częstochowskiej drogówki przeprowadzili wczoraj drugi etap Okręgowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wzięły w nim udział dzieci i młodzież z 8 szkół podstawowych z powiatu częstochowskiego, myszkowskiego i lublinieckiego.

Oceniana była wiedza teoretyczna,  umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz sposób pokonania toru przeszkód i kierowanie rowerem na terenie miasteczka rowerowego.

Najlepsze okazały się drużyny ze Szkoły Podstawowej w Poczesnej i w Psarach, które będą reprezentowały nasz okręg w eliminacjach wojewódzkich.

 

I kategoria wiekowa (10-12 lat):

Szkoła Podstawowa im. G Morcinka w Poczesnej
1. Barbara Górecka
2. Bartosz Wylaź
3. Julia Rak
4. Krzysztof Dziubiński


II Kategoria wiekowa (powyżej 12 lat):

Szkoła Podstawowa w Psarach
1. Oliwier Trela
2. Wiktor Skuła
3. Mikołaj Kwaśniewski

 

Wyróżnienia dla najlepszego zawodnika turnieju w poszczególnych kategoriach wiekowych zdobyli:

Bartosz Wylaź

Aleksandra Grzyb

 

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie składają serdeczne podziękowania dla Pana Wiesława Kleszczewskiego - Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 50 w Częstochowie, który po raz kolejny umożliwił przeprowadzenie konkursowych zmagań w swojej szkole oraz dla Pana Krzysztofa Zbrojkiewicza za długoletnią współpracę i zaangażowanie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy życząc powodzenia w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 18 maja br. w Czeladzi.

[KMP Częstochowa]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA