Zamknij
REKLAMA

GRUDNIOWE ŚNIADANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI

16:30, 01.12.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

,,Podatki i opłaty lokalne w mieście Częstochowa w 2019 roku" to temat kolejnego spotkania z cyklu ,,Śniadanie z przedsiębiorcami", które odbędzie się 6 grudnia, w Parku Przemysłowo-Technologicznym.

Podczas spotkania, którego prelegentem będzie Elżbieta Woźniak, naczelnik Wydziału Podatków i Opłat Urzędu Miasta Częstochowy, oprócz omówienia kwestii przyszłorocznych stawek podatku od nieruchomości oraz podatku od środków transportowych, przypomniany zostanie także zakres zwolnień w podatku od nieruchomości w Częstochowie, w ramach wprowadzonych przez władze miasta programów pomocy publicznej.

Spotkanie odbędzie się w 6 grudnia (czwartek), w Częstochowskim Parku Przemysłowo - Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Rozpocznie się o godz. 8:30 i potrwa ok. 2 godzin.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem, proszone są o rejestrację do 5 grudnia za pomocą formularza na stronie Agencji Rozwoju Regionalnego: www.arr.czestochowa.pl  w zakładce „Śniadania z przedsiębiorcami” .

Osobą do kontaktu jest Olga Przybylik (ARR). Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres [email protected] lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

(UM Częstochowa)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© lelow365.pl | Prawa zastrzeżone