Zamknij
REKLAMA

Spotkanie z uczniami w ramach Kampani Białych Serc

16:55, 01.12.2018 | D.D
REKLAMA
Skomentuj

Częstochowscy policjanci włączyli się w Kampanię Białych Serc, której celem jest propagowanie życia bez narkotyków. Kilka dni temu odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przy ul. Jesiennej w Częstochowie.

Kampania Białych Serc ma na celu propagowanie życia bez narkotyków, a skierowana jest głównie do dzieci, młodzieży ale także rodziców, nauczycieli i wychowawców.  asp.szt. Marcin Machnik i mł.asp. Daniel Zych w Szkole Podstawowej nr 49 i Gimnazjum przy ul. Jesiennej w Częstochowie przeprowadzili prelekcję z uczniami. Podczas spotkania policjanci rozmawiali na temat przeciwdziałania obrotami środkami odurzającymi i przeciwdziałania narkomanii. W spotkaniu uczestniczyła także Naczelnik Wydziału Zdrowia Urzędu Miasta Częstochowa Pani Grażyna Stramska - Świerczyńska oraz Dyrekcja i grono pedagogiczne. Udział wzięło ponad 200 uczniów.

Mamy nadzieję, że informacje przekazane przez mundurowych wpłyną na młodzież i uchronią ich przed niebezpieczeństwem związanym z zażywaniem narkotyków.

(KPP Częstochowa)

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© lelow365.pl | Prawa zastrzeżone