Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:16, 28.03.2020
To, jaka jest jakość snu człowieka ma swoje przełożenie na niemal każdą sferę jego życia. Nieefektywny wypoczynek może powodować bóle głowy i kręgosłupa, wywoływać złe samopoczucie, poirytowanie i problemy z koncentracją. Dlatego tak ważne jest, by zagwarantować sobie jak najlepsze warunki podczas snu. Poza dostatecznym wywietrzeniem sypialni, czy zapewnieniem sobie optymalnej temperatury wnętrza istotną rolę dla komfortowego wypoczynku grać będzie samo wyposażenie łóżka. Zobacz, dlaczego poduszka puchowa na dobre zmieni Twoje postrzeganie na temat snu.
15:52, 03.06.2019
Osoby zmagające się z nietolerancją glutenu borykają się z wieloma problemami. Jedne z nich wydają się błahe, a inne bardzo poważne. Wiele z nich wywodzi się z tego, że ludzie zdrowi często nie traktują poważnie alergii pokarmowych twierdząc, że to wymysł, a nie przykra konieczność. Poniżej znajdziecie najczęstsze problemy ludzi cierpiących na celiakię, nieceliakalną nietolerancję glutenu czy nawet chorobę Duhringa oraz sposoby, jak sobie z nimi radzić.
1
10:43, 15.04.2019
Chcesz wiedzieć, jak kupić donice do ogrodu?Zastanawiasz się, jakie będą najlepsze? Jakie tworzywo wybrać? Czy są jakieś kultowe donice? Zajrzyj na naszego bloga, gdzie dowiesz się więcej na ten temat
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
09:28, 23.10.2018
Najczęściej rozmawiając z pracodawcą na temat wynagrodzenia, słyszymy o wynagrodzeniu brutto. Czasami nie mamy śmiałości zapytać o kwotę, którą otrzymamy do ręki. Podpowiadamy, jak w łatwy sposób obliczyć kwotę netto wynagrodzenia, które otrzymamy zatrudniając się na podstawie umowy o pracę i wyjaśniamy podstawowe pojęcia związane z tym zagadnieniem.
09:25, 23.10.2018
Epilepsja jest zaburzeniem neurologicznym, które charakteryzuje się napadami padaczkowymi. U większości osób przyczyna tej choroby nie jest znana. Może rozwijać się w wyniku urazu mózgu, czy też udaru. Przyjmuje się, że w Polsce na padaczkę choruje ok. 400 tysięcy osób, a jedyne 40% z nich podejmuje aktywność zawodową.
09:20, 23.10.2018
Walka o pozycję w kapitalistycznym świecie często zaczyna się już od wczesnych lat życia. Kursy języków obcych dla kilkuletnich dzieci; kultura wszechobecnych testów – już nie tylko na studiach czy w liceum, ale i w gimnazjum i szkole podstawowej; całkowite poświęcanie się pracy graniczące z syndromem karoshi – to zaledwie wierzchołek góry lodowej destrukcyjnych skutków wyścigu szczurów.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
12:56, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
15
00:00, 20.06.2018
Jak urządzić mały ogród? W jaki sposób zaaranżować małą przestrzeń ogrodową? Na co zwrócić uwagę? Na blogu radzimy jak poradzić sobie z tym 'małym' problemem.
REKLAMA