Zamknij
REKLAMA

Dlaczego wybrać poduszki puchowe Ludwika do swojej sypialni?

12:16, 28.03.2020 | .
Skomentuj

To, jaka jest jakość snu człowieka ma swoje przełożenie na niemal każdą sferę jego życia. Nieefektywny wypoczynek może powodować bóle głowy i kręgosłupa, wywoływać złe samopoczucie, poirytowanie i problemy z koncentracją. Dlatego tak ważne jest, by zagwarantować sobie jak najlepsze warunki podczas snu. Poza dostatecznym wywietrzeniem sypialni, czy zapewnieniem sobie optymalnej temperatury wnętrza istotną rolę dla komfortowego wypoczynku grać będzie samo wyposażenie łóżka. Zobacz, dlaczego poduszka puchowa na dobre zmieni Twoje postrzeganie na temat snu.

Wsad z puchu - jakie ma zalety?

Naturalne wypełnienie z puchu pobierane jest od kaczek, kur, bądź gęsi. Ich opierzenie pozyskiwane jest w sposób humanitarny, stąd wielbiciele zwierząt nie muszą się obawiać o sposób produkcji kołder i poduszek. Puch jest niezwykle miękki i w odróżnieniu od wsadu z piór nie ma tu mowy o wystających dudkach. Pościel wypełniona tym materiałem ma wiele zalet - obok miękkości i sprężystości, chodzi o świetną izolację ciepła. Zarówno latem, jak i zimą kołdry i poduszki puchowe dbają o zapewnienie optymalnej temperatury ciała podczas snu, jednocześnie odprowadzając wilgoć z powierzchni skóry. Pościel z puchowym wsadem jest niezwykle lekka, a dzięki specjalnemu szyciu poduszek ich wypełnienie stanowi idealne podparcie dla szyi i kręgosłupa podczas snu. Poduszki puchowe Ludwika to modele trzykomorowe, które dodatkowo utrzymują wsad w jednym miejscu, zapobiegają jego przesuwaniu wewnątrz pościeli, zapewniając wygodny i spokojny sen. Jakie jeszcze zalety mają produkty Ludwika?

Kołdry i poduszki Ludwika dla lepszej jakości snu 

Pościel Ludwika łączy innowacyjne możliwości technologii z właściwościami znanymi naszym babciom. Miękkie, wypełnione gęsim puchem poduszki zbudowane są z aż trzech komór odpowiadających za komfortowy sen. Zewnętrzne powłoki utrzymują puch w optymalnym położeniu, przez co szyja i kręgosłup zyskują doskonałe podparcie. Wewnętrzna komora odpowiada zaś za sprężystość konstrukcji, unosząc poduszkę na stałą wysokość i niwelując odkształcenia. Każda poduszka puchowa od marki Ludwika ze sklepu https://posciel.to/poduszki jest delikatna w dotyku, co zapewniane jest dzięki bawełnianemu poszyciu. Kupujący ma możliwość zakupu produktu zarówno w rozmiarze 40x40 cm, jak i 70x80 cm.

Obok poduszek w ofercie Ludwika znajdują się również kołdry i całe komplety pościeli. Puchowe wypełnienie zdecydowanie różni się od standardowego wsadu z piór, czy materiałów syntetycznych, dając użytkownikom lekkie pokrycie ciała w sypialni, gwarantując świetną wymianę ciepła z otoczeniem, a przede wszystkim pożądaną w czasie snu sprężystość pościeli. Gęsty splot poszycia i aż trzy komory zapobiegają wydostawaniu się gęsiego puchu z wnętrza pościeli, stąd można cieszyć się jego właściwościami przez lata. Dla tych osób, które nie mogą mieć styczności z naturalnymi wsadami polecamy kołdry antyalergiczne Ludwika szyte z najlepszych materiałów. Marka dba o jakość swoich produktów wiedząc, że to właśnie one odpowiadają za komfortowy sen swoich właścicieli!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA